REJSY-2018

Rejsy odbywają się na jachcie typu Bavaria44, o nazwie S/Y Sea Cat, pływającym pod polską banderą.
Maksymalna ilość członków załogi to osiem osób zakwaterowanych w czterech dwuosobowych kabinach(w tym jedna kabina z kojami piętrowymi ) plus kapitan.
      

W 2018 roku planujemy kilka rejsów na powitanie wiosny:

Od 07.04 do 14.04.  Trasa: Sukosan,Zadar, Sibenik, wodospady Krka, Trogir  lub zależnie od pogody  Zadar, Uglian, Parki Narodowe Telascica i Kornaty. Cena 700 złotych.

Od 14.05 do 21.04 Trasa: Sukosan,Zadar, Sibenik, wodospady Krka, Trogir  lub zależnie od pogody  Zadar, Uglian, Parki Narodowe Telascica i Kornaty. Cena 700 złotych. 

Od 21.04. do 28.04. Trasa: Sukosan,Zadar, Sibenik, wodospady Krka, Trogir  lub zależnie od pogody  Zadar, Uglian, Parki Narodowe Telascica i Kornaty. Cena 800 złotych.

Od 05.05. do 12.05. Trasa: Sukosan,Zadar, Sibenik, wodospady Krka, Trogir  lub zależnie od pogody  Zadar, Uglian, Parki Narodowe Telascica i Kornaty. Cena 900 złotych.

Od 12.05.do 19.05 Trasa: Sukosan,Zadar, Sibenik, wodospady Krka, Trogir  lub zależnie od pogody  Zadar, Uglian, Parki Narodowe Telascica i Kornaty. Cena 900 złotych.

Od 19.05. do 26.05 Trasa: Sukosan,Zadar, Sibenik, wodospady Krka, Trogir  lub zależnie od pogody  Zadar, Uglian, Parki Narodowe Telascica i Kornaty. Cena 900 złotych .

Cena zawiera:  miejsce w kabinie dwuosobowej, opiekę kapitana, pościel, kołdry, poduszki, sprzątanie po rejsie, ubezpieczenie NW,
ubezpieczenie kaucji.


Dodatkowo uczestnicy składają się na kasę jachtową( zwykle po 120 euro na tydzień za osobę), z której finansowane są wszystkie niezbędne wydatki związane z rejsem(opłaty klimatyczne, opłaty za porty, paliwo, transit log, zakupy żywności, ewentualne wspólne wyjścia na rybkę lub wino).Kapitan nie dokłada się do kasy.

Trasy mogą być modyfikowane zależnie od pogody i preferencji załogi. Decyzja ostateczna jest zawsze decyzją kapitana.
Po rejsie wystawiamy opinie honorowane przez PZŻ jako staż niezbędny do uzyskiwania wyższych stopni żeglarskich.

RABATY:

    5% ZA DWIE LUB TRZY OSOBY 
  10% ZA CZTERY DO OŚMIU


Dodatkowo możemy zorganizować rejsy w dowolnych terminach dla grup przyjaciół lub rodzin.


Rejsy jesienne:

To pogoń za odchodzącym latem na południe Europy. Rejsy dla ludzi otwartych na większe wyzwania, odkrywanie nowych miejsc i bardziej wymagające żeglarsko. Świetny staż i prawdziwa frajda dla żeglarzy. Dłuższe dystanse, pływanie po otwartym morzu, również nocami.


Copyright Nazwa.pl